Jsme tu pro vás

Zkuste si odpovědět na pár otázek:

Vždycky jste se chtěli naučit hrát na nějaký nástroj? Ale…rodiče neměli pochopení, neměli jste odvahu, neznáte noty?

Rádi kreslíte a malujete? Ale…nevíte co je pro vás vhodné, akvarel, či tempera?

Pořád Vám v hlavě zní hudba? Ale…nevíte, jak to udělat, aby ji mohl hrát někdo jiný?

Máte malé dítě a rádi byste formovali jeho vztah k hudbě? Ale…hledáte kvalifikované a spolehlivé lektory?

Vaše dítě rádo zpívá, projevuje zájem o hudbu? Ale…zdá se vám příliš malé?

Má přirozený komediální talent a rádo se předvádí? Ale…jak uplatnit tyto vlastnosti?

Zůstal Vám po dětech doma klavír nebo jiný hudební nástroj a Vám je líto, že se na něj jen práší?

Nebo chcete jen relaxovat při hudbě a nabrat energii prostřednictvím muzikoterapie?

Pokud jste odpověděli na některou z otázek, právě pro Vás a Vaše děti jsou připraveny speciální kurzy ART při ZUŠ.

Lidé se vždycky scházeli a společně rádi hráli, zpívali a tvořili. Většinu z těchto aktivit už v dnešní době neděláme a je to škoda. Proto vás zveme za námi do ARTu. Nemusíte umět noty, ani mít hudební vzdělání, to vše získáte u nás. Odměnou vám bude radost z dosažených úspěchů, z toho, že jsme schopni překonat zažitý strach a obavy. Každý zde může nalézt svůj prostor k sebevyjádření.

Všechny informace najdete v letáku, na telefonním kontaktu 777 122 105 Vám rádi zodpovíme Vaše další dotazy.

Nabídka kurzů 2015 - 2016
Nabídka kurzů 2015 – 2016

Pro zápis si stáhněte přihlášku a vyplněnou ji doručte nejpozději do 15. 9. 2015 do ZUŠ.